Transfer Hizmetleri & Araç Kiralama

Yurt dışından gelen konuklarımıza, yurt dışına çıkacak olan ya da şehirlerarası uçak yolculuğu yapacak olan müşterilerimize; daha rahat bir uçak yolculuğu ya da yapılan yolculuğun ardından daha rahat bir adrese ulaşım için, havalimanı transferleri hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Havalimanından Adrese Transfer Hizmeti

Adresten Havalimanına Transfer Hizmeti

Adresten Adrese Transfer Hizmeti

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmeti

Dalaman Havaalanı Transfer Hizmeti

Şehir İçi ve Şehir Dışı Turlar

V.I.P. | Grup | Özel Transfer Hizmetleri

İzmir - Çeşme - İzmir Transfer Hizmeti

İzmir- Alaçatı - İzmir Transfer Hizmeti


Detaylı Bilgi | Whatsapp
Detaylı Bilgi | Telefon
Başvur | Transfer Formu
  • Transfer Hizmeti | Araç Kiralama

Auda Transfer Servisi

Müşterilerimizin konforunu sağlamak üzere son sistem teknolojiler ile donatılmış, son model ve lüks marka araçlarımız, işinde uzman ve deneyimli ulaştırma personelimiz ile kalitenize yakışan bir ulaşım vaat ediyoruz. Turizm amaçlı, seminer, kongre, fuar organizasyonları, iş gezileri ve toplantıları yada kişisel sebep seçenekleri ile yurt dışına çıkacak yada ülkemize gelecek olan kişi ve grupların sorunsuz ve en kısa sürede adreslerine ulaştıran firmamız, istek ve taleplerinize cevap verecek her çeşit araç filosuna da sahiptir.

izmir vip transfer auda

Lüks araç, vip araba, vip minibüs, Jeep, otobüs ve normal araçlardan oluşan filomuz, sizin arzularınıza, kişi sayınıza ve bagaj kapasitenize göre yönlendirilerek, havaalanında karşılama, bagajları taşıma, gideceğiniz adrese ulaştırma hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hizmet içi eğitimleri almış, iletişimi güçlü, güler yüzlü, yabancı dil bilen, prezantabl bir görünüme sahip olan ulaşım sorumlusu arkadaşlarımız, bütün bu hizmetler silsilesini sizin için en iyi şekilde gerçekleştirecek kişilerden oluşup, günlük ve aylık bakımları yapılmış, kasko ve sigortası tam, iç dış temizliği kusursuz olan araçlar ile birlikte Havalimanı Transferini gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra, otel transferi, otel rezervasyonu, araç kiralama ve diğer bütün acente hizmetlerini de gerçekleştiren firmamız, pek çok şehrimizde bu hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Bütün bu transfer hizmetlerinin yanı sıra firmamızın kapasitesi ve sahip olduğu donanımlar, protokol transferi için de uygun olup, Protokol Airport Transferi işleri de yapmaktadır. Önceden belirttiğiniz adreste, tam zamanda yerini alan araçlarımız, havaalanına zamanında gitmeniz için gerekli olan zamanı size sunmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Muğla yörelerine de hizmet veren firmamız, bulunduğunuz ilin yakınında olan il ve ilçelere bu transfer işlerini ekonomik ve garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

24 saat şöförlü şehiriçi ve şehirdışı transfer hizmeti.
Şehiriçi rehberli veya rehbersiz turistik turlar.
Deneyimli rehber kadrosu.
Trafik kurallarına uyan; deneyimli, takım elbiseli, bakımlı, psikoteknik belgeli şöför kadrosu.
Tüm teknik, elektronik ve temizlik kontrolleri periyodik olarak yapılan, turistik yol ile havaalanı giriş belgelerine sahip araçlar.
Günlük, haftalık ve aylık şöförlü araç kiralama imkanı.
Günlük gazete ve dergiler.
Kendi zevkinize uygun müzikleri dinleyebilir, film veya tv izleyebilirsiniz

Her türlü transfer işlemleriniz için lütfen " Transfer Formunu " doldurunuz.

adnan menderes havalimanı transfer
İzmir Adnan Menderes

Havalimanı Transfer