Kurumsal Filo Kiralama Hizmetleri

Filo kiralama hizmetlerimiz geniş araç kapasitemiz ile sizlere sunulmaktadır. " Filo Kiralama " yı özellikle fazla sayıda araç satın almayı hedefleyen kuruluşlara önermekteyiz.

Kiralamış olduğumuz araçların kiralama sürelerindeki tüm teknik bakım, onarım, sigorta giderleri ile, ilgili satın alma vergilerini karşılayarak müşterilerimizin böyle bir ihtiyaç için yatırım yapmaktan ve resmi makamlar nezdinde çeşitli formalitelerin yerine getirilmesinde karşılaştıkları sıkıntılardan kurtulmalarını sağlamaktayız.

Zaman kazandırır. Nakit tasarrufu sağlar.

Kiralama tutarı gider olarak gösterilebilir.

Araç masrafları en aza inmiş olur.

Sigorta ve vergilerden kazanç sağlanır.

Peryodik bakım ve servis hizmetleri anlaşmalı servislerde yapılır.

Ekonomiktir. Geriye dönüşü fazladır.


Detaylı Bilgi | Whatsapp
Detaylı Bilgi | Telefon
  • Filo Kiralama Hizmeti

Şartlar

Kurumun maliyet ve operasyon yapısına uygun araçlar ve finansman modeli belirlenir.
Kiralama sözleşmesinin imzalanmasının ardından belirlenen araçalar Auda Filo Hizmetleri tarafından satın alınır, plaka ruhsat işlemleri yapılır. Araçlara zincir, yangın söndürücü ve ilk yardım paketi gibi gerekli donanımlar eklenir.
Sigorta işlemleri Auda Filo Hizmetleri tarafından süratle çözümlenir ve kira süreci boyunca takip edilir.
Tedarik edilen araçlar kurumun belirlediği bölgelerde kurumun yetkililerine teslim edilir.
Araç mülkiyeti ile ilgili tüm riskler Auda Filo Hizmetleri tarafından alınır ve hizmet alan kurumlar Auda Filo Hizmetleri’nin avantajlarından faydalanmaya başlar.

kurumsal araç kiralama izmir

Auda Filo Hizmetleri tarafından kiralanmış araçların bütün periyodik bakımları ve onarımları anlaşmalı servislerde gerçekleştirilir. Sözleşme şartları dahilinde ve Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde Auda Filo Hizmetleri araçlarının servis önceliği vardır.

7/24 ulaşılabilen Auda Filo Hizmetleri’nin desteğiyle, kaza geçiren kullanıcı, yapılması gereken yasal işlemler ve aracın onarımı konusunda yönlendirilir.

Araçlarla ilgili olarak, kurumların muhasebelerine, önceden belirlenmiş tutar karşılığı tek bir fatura düzenli olarak gönderilir.

Aracın yasal ve vergisel yükümlülükleri sözleşme süresince takip edilir ve ödenir.

Belirlenen kira dönemi sona erdiğinde araç, Audaf Filo Hizmetleri’ne iade edilir.

Avantajlar

Kira ödemeleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilememektedir.
Aylık ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenmekte ve düzgün bir bütçe elde edilmektedir
Kiralama için ödenen aylık faturalar şirketiniz için gider olarak yazılabilmekte, böylece vergi avantajı sağlanmaktadır.
Sermayenizi, işinizi yaparken kullandığınız araca değil, işinize yatırma imkanına sahip olacaksınız.
Auda' dan araç kiraladığınız zaman araç masraflarının ne olacağını sabit olarak görürsünüz. Ekstra hiçbir masraf riskiniz olmaz.
Auda, firmanız adına araçlarınızın bandrol, trafik sigortası, kasko, muayene ve vergi işlemlerini takip eder.

izmir volkswagen filo kiralama

Auda araçlarınızla ilgili yağ değişimleri, motor arızaları, pediyodik bakımlar, lastik ve akü değişimleri gibi her türlü bakım onarım hizmetini sağlar. Periyodik bakım ve onarımlar, markaların yetkili servislerinde yapılır

Aracınızın kaza yapması, arızalanması, serviste kalması gibi durumlarda Auda yerine araç tahsis ederek zaman ve iş kaybınızı önler.

Auda müşterilerine, yol yardımı içeren 7 gün 24 saat asistans servisi sağlar.

Aracınız 50.000 km'ye geldiğinde lastik değişimi ücretsiz olarak yapılır ve kış lastiği hakkı var ise sözleşme süresince bir takım kış lastiği verilir.

Auda Filo Kiralama, şirketinizin araç ihtiyacını analiz ederek, size en uygun araç kiralama koşulları ile ilgili danışmanlık verir.
Düşük km tüketimi ile yüksek km tüketimi arasındaki fiyat farklarıyle ilgili bilgilendirme yaparak size en ekonomik çözümleri sunar.
Park ve trafik cezalarınızla ilgili operasyonel süreçler ekibimiz tarafından takip edilir.